Dekl. zgodności Cennik Kontakt

   OFERTA

Ograniczniki do ochrony linii transmisji danych

Kombinowane ograniczniki przepiec do ochrony linii telefonicznych analogowych, telefonicznych cyfrowych (ISDN) , oraz sieci komputerowych Ethernet 10(0)Mbps .Wejscia i wyjscia zaopatrzone w złaczki typu RJ umożliwiaja prosty i łatwy montaż ogranicznika . Przewód uziemiajacy należy podpiac pod elementy połaczone z przewodem PE. Najczesciej elementem takim jest metalowa obudowa urzadzenia, lub uziemiona szafa krosowa. Jeden ogranicznik służy do ochrony jednej linii . Obudowa ogranicznika wykonana jest z profilu aluminiowego .

oraz

Kombinowane ograniczniki przepięć do ochrony linii transmisji danych prowadzonych kablami koncentrycznymi, kamer, nadajników etc. Wejścia i wyjścia zaopatrzone w złączki typu BNC, N i UHF umożliwiają prosty i łatwy montaż ogranicznika. Przewód uziemiający należy podpiąć pod elementy połączone przewodem PE. Najczęściej elementem tkaim jest obudowa urządzenia, lub uziemiona szafa krosowa. Jeden ogranicznik służy do ochrony jednej linii. Obudowa ogranicznika wykonana jest z profilu aluminiowego.


BYW-SL16/50A Ogranicznik do ochrony linii transmisji danych, wyposażony w przyłącza UHF (na zdjęciu oganicznik z przyłączem N)
pełny opis
BYW-N/50C Ogranicznik do ochrony linii transmisji danych, wyposażony w przyłącza N
pełny opis
BYW-BNC/50C Ogranicznik do ochrony linii transmisji danych, wyposażony w przyłącza BNC (Na zdjęciu ogranicznik wyposażony w przyłącza N)
pełny opis
BYT-N 75 E24 Ogranicznik do ochrony linii transmisji danych, wyposażony w przyłącza N (Na zdjęciu ogranicznik wyposażony w przyłącza BNC)
pełny opis
BYT-BNC 75E24 Ogranicznik do ochrony linii transmisji danych, wyposażony w przyłącza BNC (jak na zdjęciu)
pełny opis
BYX-RJ45/ED 48 Ogranicznik przepięć do ochrony linii ISDN
pełny opis
BYX-RJ45/DD 48 Ogranicznik przepięć do ochrony linii ISDN
pełny opis
BYX-RJ45/ED 5 Ogranicznik przepięć do ochrony sieci komputerowych ethernet.
pełny opis
BYX-RJ45/DD 5 Ogranicznik przepięć do ochrony sieci komputerowych ethernet.
pełny opis
BYX-RJ11 / C 110 Ogranicznik przepięć do ochrony aparatów telefonicznych, faksów, modemów etc.
pełny opis<< powrót
          © 2018 - NOWA STRONA W BUDOWIE
Strona Główna  |  O Firmie  |  Oferta  |  Do pobrania  |  Katalog stron www  |  Kontakt


Valid HTML 4.0 Transitional Poprawny CSS!