Dekl. zgodności Cennik Kontakt

   O FIRMIE

Parę słów o firmie Pro-Tec

Firma Pro-Tec od początku swego powstania specjalizuje się w systemach ochrony przeciwprzepięciowej. Bazując na doświadczeniach wyniesionych ze współpracy z liderami w tej dziedzinie, stworzyliśmy produkty na miarę potrzeb polskiego rynku elektrotechnicznego. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i niezawodnością.

Zbudowane na bazie najwyższej jakości warystorów i z niezwykłą starannością, kontrolowaną na każdym etapie produkcyjnym. Zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są nasze produkty posiada wprowadzony system ISO 9001, a także jest zakładem z certyfikatem IQ-Net.

Firma nasza oprócz sprzedaży ograniczników przepięć oferuje doradztwo techniczne, pomoc w doborze i projektowaniu systemów ochrony przeciwprzepięciowej. Początkowa oferta obejmująca ograniczniki do ochrony linii zasilających nn, została z czasem poszerzona o ograniczniki wyposażone w moduły akustyczno-zestykowej sygnalizacji uszkodzenia, ograniczniki do ochrony linii transmisji danych ze złączkami RJ. Obecnie do sprzedaży wprowadziliśmy ograniczniki z zestykiem sygnalizacyjnym, a także ograniczniki do ochrony kamer, urządzeń telewizyjnych, systemów satelitarnych i radiowych.

Podpisana umowa z firmą kurierską DPD gwarantuje szybkość i niezawodność dostaw, oraz umożliwia nam szybką reakcję na potrzeby klientów.          © 2018 - NOWA STRONA W BUDOWIE
Strona Główna  |  O Firmie  |  Oferta  |  Do pobrania  |  Katalog stron www  |  Kontakt


Valid HTML 4.0 Transitional Poprawny CSS!